VEGA Beauty ile gelen ağrısız lazer epilasyon dönemi

 

Dermaroller-Dermapen

Vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en büyük korkusu epilasyon seanslarında yaşanan ağrı ve tendeki yanma hissi. VEGA Beauty & Laser Clinic’de sahip olduğu Alma Soprano ICE lazer epilasyon cihazı ile ağrı ve ciltte yanma hissi gibi tüm şikayetlere son veriyor.

ACISIZ LAZER EPİLASYON

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. 2014 yılının sonunda Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyona bambaşka bir boyut getirdi. Seans sürelerinin de yarı yarıya kısaldığı teknoloji ile diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu sadece 30 dakika da tamamlanıyor.

DSC_6522

DERMAPEN İLE CİLDİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN

Dermapen tedavisinin de uygulandığı VEGA Beauty & Laser Clinic’de cildinizde olan güneş lekelerinden, aknelerden ve oluşturduğu lekelerden, göz ve çevresinde yaşanılan problemlerden, boyun bölgesi ve dekoltenizdeki hafif kırışıklık ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz. Dermapen otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı oluşumunu azaltırken, ürünlerin emilim miktarını arttırarak tedavi etkinliğini fazlalaştırır. Dermapen işlemi yaklaşık olarak 30 ila 40 dakika sürer bu süre boyunca cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan kollajen ve elastin sentezinin sağlandığını ve kan dolaşımının arttırıldığından bahsedebiliriz.

VEGA BEAUTY İLE YENİDEN DOĞUN

Alma Soprano ICE lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisi ile birlikte Dermapen cilt onarıcı uygulamalarının yapıldığı VEGA Beauty & Laser Clinic Güney Londra’da hizmet veriyor. VEGA Beauty & Laser Clinic, 17 Brownhill Road, Catford, SE6 2HG adresinde sizleri bekliyor. Ayrıntılı bilgi için 020 8695 5980 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla göster

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin