Regency International Clinic’te kapsamlı ultrason servisleri

 

regency.jpeg

Old Street’te bulunan Regeny International Clinic, kapsamlı ultrason servislerini tanıttı. Kadınlar ve erkekler için ultrason servislerinin çeşidini artıran ve birçok hastalığın teşhisinde kullanılan ultrason servisleri röntgen uzmanı tarafından gerçekleştiriliyor. Klinikte, talep edildiği takdirde kadınlar için kadın röntgen uzmanı ile de randevu yapılabiliyor.

REGENCY INTERNATIONAL CLINIC’TE KAPSAMLI ULTRASON

-Kadınlar için Rahim ve yumurtalık ultrasonu

-Rektum yoluyla ultrason

-Doppler isimli ultrason damarlardaki kanı gösteren bir ultrason çeşidi

-3 boyutlu ultrason geleneksel 2 boyutlu ultrasona daha fazla röntgeni çekilen bölgeyi tanıma ve anlama şansı veriyor

-4 boyutlu ultrasonda ise 3 boyutlu röntgen hareketli şekilde izleniyor.

ULTRASON NE İÇİN KULLANILIR?

-Kalp hastalıklarını teşhis eder

-Böbrek, karaciğerde ve prostattaki anormallikleri teşhis eder

-Ciğer ve pankreastaki tümör, safra taşı ve kistleri teşhis eder.

-Memedeki şişlikleri teşhis eder.

-Adelelerdeki yırtıkları belirler

regencyclinicccc

KADINLARA ÖZEL ULTRASONLAR

-Pelvis bölgesi, Rahim kanseri ultrasonu, yumurtalık ve üreme ultrasonu, karaciğer ve üst karın bölgesi ultrasonu, böbrek ve mesane bölgesi ultrasonu.

ERKEKLERE ÖZEL ULTRASONLAR

-Prostat ultrasonu, testis ultrasonu

BEBEK ULTRASONU

Hamile hanımlar için bebeğin cinsiyetini gösteren ultrasonun yanı sıra 18-24 aylıkken çekilen bebekteki herhangi bir anormalliği gösteren ultrasonda Regency International Clinic’te çekiliyor. Bebeğin ayrı ayrı beyin, kafa, yüz, kalp, ciğer, mesane, omurilik, kemikler, eller, ayaklar ve karın bölgesini çeken ultrason konusunda uzman doktor tarafından gerçekleştiriliyor. 28 haftalıktan itibaren hamileliğin bitimine kadar ise büyümüş bebek ultrasonu çekiliyor. Bu ultrasonda bebeğin sağlığı, hareketleri, bebeğin etrafındaki sıvı, plasentanın pozisyonu gibi durumlara bakılıyor.

TÜRKÇE VE İNGİLİZCE HİZMET VERİLİYOR

Regency International Clinic, İngilizce olarak rahatsızlığını ifade etmekte zorlanan için, 19 yıldır sektöre hizmet veren Kıvılcım Hussein (Carol) Türkçe ve İngilizce olarak hastaların doktorlarla rahatlıkla iletişim kurmasına imkan sağlıyor. Ulaşım olarak Old Street Metro İstasyonu’na birkaç dakika yürüme mesafesinde olan Regency International Clinic 21, 76, 141 ve 271 numaralı otobüslerle ulaşılabiliyor.

72 Nile Street N1 7SR adresinde bulunan Regency International Clinic ile ilgili detaylı bilgi almak için www.regencyinternationalclinic.co.uk internet sitesini inceleyebilir  ya da 0207 490 0550 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Randevusuz hasta kesinlikle kabul edilmiyor.

REGENCY INTERNATIONAL CLINIC’TE VERİLEN HİZMETLER

-Kadınlarda kısırlık tedavisi

-Erkekte kısırlık tedavisi

-Kadın Genital Bölge Estetiği

-Menapoz Desteği

-Karın bölgesi ve yumurtalık ultrasonu

-Kozmetik Tedaviler (Botox, Dolgu, Cilt yaraları, Cilt kistleri)

-Üroloji servisi

-Cinsel sorunlar

-Vücutta ve yüzdeki istenmeyen tüyler

-Rahim smear testi

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.