Arzum Okka’dan Özerlat kahve hediyeli kampanya

londra_Arzum Okka gorsel 1

 

 

Arzum Okka Türk kahvesi makinesi, İngiltere pazarına Kıbrıs’ın asırlık Özerlat Türk Kahvesi hediyeli kampanya ile girdi. Geçen ay piyasaya çıkan Arzum Okka, İngiltere’de kampanya fiyatıyla satışa sunuldu.

1966’dan bu yana küçük elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren Arzum, kendi geliştirdiği ve uluslararası patentlere sahip Okka ile Türk Kahvesi’ni dünyaya yaymayı hedefliyor. Türk kahvesi, UNESCO’nun 2103 yılında ‘kültürel varlık’ olarak ilan etmesiyle dünyada farklı  toplumların da ilgisini çekiyor.

Aynı anda bir ya da iki fincana köpüklü kahve servisi yapabilen, 2014 Red Dot tasarım ödülüne sahip Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi, “2015’i Türk kahvesi ile karşılayın” sloganı ile İngiltere pazarına girerken, yanında 2 paket Özerlat kahve hediyesiyle birlikte 199 sterlin fiyatla satılıyor.

Arzum Okka, normal veya yavaş yavaş hızda (közde) Türk kahvesi yapma özelliğine sahip, kendi kendine yıkama; siyah ve beyaz iki ayrı renk seçenekleri ve İngiltere standartlarına uygun 3-pin fişli olarak üretildi.

Bulunduğu konuma göre ideal kahve pişirme sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi, ev kullanımında 20 bin fincana kadar 1 yıl garantili olarak müşterilerinin kullanımına sunuldu.

ASIRLIK ÖZERLAT TÜRK KAHVESİ HEDİYELİ KAMPANYA

Arzum Okka Türk kahvesi makinesi, İngiltere pazarına girerken sipariş verenlere Kıbrıs’ın asırlık Türk kahvesi Özerlat Türk Kahvesi’nden iki paket hediye veriyor. Kıbrıs’ın 1917’den beri kahve geleneğini sürdüren ve Avrupa standartlarında üretilen Özerlat Türk Kahvesi ile birlikte, yeni yılı Okka’lı Türk kahvesiyle karşılamak isteyenler Arzum Okka’nın sahibi olabilecek.

Arzum Okka Türk kahvesi makinesine sahip olmak isteyenler İngiltere’den 07946292502 numaralı telefon veya www.coffeettalks.co.uk internet adresinden sipariş verebiliyorlar.

 

londra_Arzum okka Ozerlat Turk kahvesi

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin