Happy Days Holiday 45 inci yılında ‘Tatile gitmeyen kalmasın’ diyor

LONDRA’NIN toplumumuz tarafından en çok tercih edilen seyahat acentelerinden biri olan Happy Days, sizlere ayağınızı yerden kesecek yeni kampanyalar sunuyor.

Haringay’da hizmet veren HappyDays Holiday, 45 yıldır profesyonel bir ekiple dünyanın her yerine en ekonomik paket tatil, tur ve uçak bileti hizmeti verdiğini açıkladı.

Happy Days Holiday’in direktörü Saffet Başpınarlı şirketin 45 yıldır müşterilerin güveni ve isteklerini karşılayacak bir sistemde hizmetlerini sürdürdüğünü söyledi.

Başpınarlı şöyle devam etti:

“Toplumdaki ilk seyahat acentelerindeniz. Happy Days Holiday ‘341 Green Lanes Haringay N4 1DZ’ adresinde 0208 800 3836 numarasından ulaşabilirsiniz ve Happy Days Holiday 45 yıl önce Kıbrıs kökenli Faik İzzet tarafından kuruldu.
Turizmde yillardir hizmet vermiş olan Faik İzzet, yine HappyDays Holiday ‘de bizimle birlikte. HappyDays Holiday isminin markalaşması ve yarım yüzyıla ulaşmamızın nedeni, müşterilerimize güvenini , müşterilerimizin memnuniyetini ve herseyden once yenilikleri ilke edinmiş bir sirket olarak öne cikan hizmet kalitemizde çıtayı hep yükseltmemizdendir.”

Başpınarlı HappyDays Holiday’in hizmetlerini de şöyle açıkladı:

“Kuzey Kıbrıs ve Turkiye   başta olmak üzere dünyanın her yerine paket tatil ve uçak biletleri satıyoruz. Karadeniz, Antalya, Ege ve İstanbul turlarımız var. Bu yıl müşterilerimizin beğenisini kazanan Kapadokya, Alaçatı Ot Festivali, Karadeniz ve GAP turlarımızı gerçekleştirdik. GAP turunda bir ilke imza atarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında tur gelirinin bir kismini yardıma muhtaç çocuklara bağışladık.

Siradaki turumuz  16 Şubat-24 Şubat 2019 arasında da Dubai’ye tur düzenliyoruz. 2019’daki tur planımızı da yakında duyuracağız”

“Şirketimizin parolası ‘Fly now pay later – Şimdi uç, sonra öde” diyen Başpınarlı, “Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin nedenlerinden biri, 45 yıldır burada hizmet vermemiz ve yeniliklerimiz.

Happy Days den bir ilk  daha  tam 12 taksit  ve 15 kasima kadar yapilan rezervasyonlarda her müşteriye 20 stg  indirim!

Başpınarlı , müşterilerine HappyDays Holiday’in  ATOL lisansı  olmasi ve  müşterilerimizin yapacaklari tatillerinin ve paket ucuslarinin garantisi olduğunu  ve  Dünyanin her yerine  ucuslarimizin  ve paket tatillerimizin   olduğunu , 45 yıldır burada hizmet verdiğimiz Happy Days Holiday e bekliyoruz…

Ayrıca müşterimizin 12 Taksit ve  20 stg indirimi kaçırmamalarını tavsiye ederim”

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.