Denis Windows gücüne güç katmaya devam ediyor

UZUN yıllardır kapı ve pencere üretimi konusunda faaliyet gösteren ve başarılı projeleri ile sektöründe üst sıralarda yer alan Denis Windows’u yakından tanımak ve çalışmaları hakkında bilgi almak için ziyaret ettik.

UZUN yıllardır kapı ve pencere üretimi konusunda faaliyet gösteren ve başarılı projeleri ile sektöründe üst sıralarda yer alan Denis Windows’u yakından tanımak ve çalışmaları hakkında bilgi almak için ziyaret ettik.

Firmanın genel müdürü Nihat Özdal, Denis Windows hakkında ve firma olarak katıldıkları fuarlardan bahsetti ve her zaman olduğu gibi en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için çalıştıklarını belirten Özdal şunları söyledi:

“Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyiz, önce PVC ile başladık sonra ise alüminyum ürün seçeneklerimize eklendi. 15 yıl içinde giderek büyüdük ve çok güzel bir sergi salonumuz bulunmakta. Müşterilerimizin yüzde 20’sinin Türk olması ile birlikte, geniş bir müşteri yelpazesine sahibiz. Son üç yıldır fuarlara katılıyoruz böylece firma olarak, İngiltere’deki ilk 15 firmadan biriyiz, katılmış olduğumuz fuarlar gayet prestijli ve bunlardan bir tanesi Grand Design.

Katıldığımız fuarlarda, en son çıkan ürünleri, alüminyum, slide windows ve kapı pencere gibi ürünlerimizi tanıtıyoruz ve yoğun bir ilgi görüyoruz. Genellikle Londra çevresi olmakla birlikte birçok müşterilerimiz geliyor. Böylece bir Türk firması olarak gururla hizmet ediyoruz.

Nihat Özdal.

Fuarlara katılmak ile hem ürünlerimizi tanıtıyoruz hem de müşteri yelpazemizi genişlettiriyoruz. Daha fazla ev sahiplerine ve mimarlara son ürünlerimizi tanıtıyoruz.”

Firma olarak güçlü olduklarını ifade eden Özdal, Brexit’e rağmen her yıl daha fazla büyüdüklerini vurguladı ve şu ifadeyi ekledi:

“Kendimize çok güveniyoruz ve yapmış olduğumuz ürünler, müşteri hizmetlerimiz ve kalitemiz bize her daim güç verdi. Bu nedenden dolayı Brexit süreci bize olumsuz bir etki yaratmadı, aksine her yıl üzerine yüzde 15 koyup büyüyoruz. İngiliz ve Alman firmaların bayisiyiz, dünyada en son çıkan ürünleri biz yapıp tanıtıyoruz. Her türlü üretme ve takma belgelerimiz var.

Müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmıyoruz, her daim müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için gereken her şeyi yapıyoruz.”

Londra’da bulunan büyük ve prestijli firmalardan ve İngiltere’nin ünlü isimlerine kadar birçok farklı kişiye hizmet veren firma gerek fiyat olarak gerekse satış sonra servis konusunda oldukça iddialı.

Unit 8 Trafalgar Trading Estate Jeffreys Road Brimsdown Enfield EN3 7TY bölgesinde bulunan Denis Windows’a 0208 805 5041 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.