Ailenizin kasabı Mr Butcher

UZUN yıllardır Londra’da Ailenizin Kasabı olarak bilinen Mr Butcher her türlü helal et ürününü toplumumuz ile buluşturmaya devam ediyor.

UZUN yıllardır Londra’da Ailenizin Kasabı olarak bilinen Mr Butcher her türlü helal et ürününü toplumumuz ile buluşturmaya devam ediyor.

Her zaman taze ve kaliteli et ürünlerini özellikle toplumumuzun isteklerine göre hazırladıklarını belirten Mr Butcher firması sahibi Erdinç Canlıer şunları söyledi:

“Kıyma, et güvenilen yerden alınmalı. Her zaman insanın güvendiği sürekli alışveriş yaptığı bir kasabı olmalı. Biz de yıllardır müşterilerimizin ailesinin kasabı olmak için gayret ediyor ve bunu sunmuş olduğumuz hizmet ve müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.”

Özellikle et konusunun ihmale gelmeyeceğini belirten Canlıer, “Et alırken seçici olmak gerekir. Her üründe olduğu gibi etinde taban bir fiyatı olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden her ucuz et satılan yere gitmemek lazım. Bizim etlerimizin sertifikalı ve hijyenik olması nedeniyle müşterilerimize güvenle satıyoruz. Ayrıca ‘helal et’ konusu da oldukça önemli. Hemen hemen her dükkan artık camına, tabelasına ‘helal’ yazmaya başladı. Ancak bununla ilgili olarak gerekli sertifikalara sahip olmak gerekir.”

SİPARİŞLER KAPINIZA TESLİM

Take-away ve tüm kebap restoranlarının da et siparişlerini özenli bir şekilde hazırlayıp kapılarına kadar teslim eden Mr Butcher, ayrıca dileyen müşterilerin evlerine de et siparişlerini ulaştırıyor.

ŞEFTALİ KEBABI VE PASTIRMA

Kuzey Kıbrıs’ın en sevilen lezzetlerinden şeftali kebabı ve pastırmasını da müşterilerine sunduklarını belirten Canlıer, “Kıbrıs’ımızın sofralardan eksik olmayan, sevilen lezzetleri şeftali kebabı ve pastırmasını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Alıp evlerinde kolayca pişirebileceği şeftali kebabını diledikleri zaman kasabımızdan temin edebilirler. Pastırmamız da ise çok iddialıyız.”

ADRES VE TELEFON

Güvenerek alışverişinizi yapabileceğiniz ailenizin kasabı Mr Butcher’a 6 Commerce Road London N22 8ED adresinden ulaşabilir siparişlerinizi 020 8889 5550 – 07715 412 585 numaralı telefonlardan verebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.