Güven ve kalite deyince akıllara Value Gold geliyor

Başarılı işadamı Bilal Kartal’ın direktörlüğünde istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Value Gold Catering Foods Wholesaler, gıda sektörünün öncü firmalarından biri olmayı sürdürüyor.

Başarılı işadamı Bilal Kartal’ın direktörlüğünde istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Value Gold Catering Foods Wholesaler, gıda sektörünün öncü firmalarından biri olmayı sürdürüyor.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Value Gold’un başarısının sırrı hızlı servis ve yüzde 100 müşteri odaklı çalışmak.

“Coffee shopunuz için en lezzetli hamburgeri, restoranınız için en lezzetli yemekleri yapabilmenizi sağlamak adına gerekli bütün malzemeleri uygun fiyattan bulabileceğiniz adres” prensibiyle gıda sektöründe yoluna emin adımlarla devam eden Value Gold, her yıl istikrarlı olarak büyümeye devam ediyor.

BAŞARI EŞİTTİR BÜYÜME

2010 yılında faaliyete geçen Value Gold, başta coffee shoplar olmak üzere, kebap, fish & cips ve restoranların en iyi tedarikçilerinden biri. Portföyünde; dondurulmuş gıda, patates cipsi, soft drink, beans, yemeklik yağ, yumurta, su gibi önemli ürünler bulunan Value Gold’un, müşterilerinden gelen talebe göre daha farklı ürünlere yönelme potansiyeli de var.

“Uzun zamandır yaptığım işimi çok seviyorum. Londra’da geniş bir müşteri potansiyelimiz var ve sürekli gelişiyoruz.” diyen Bilal Kartal, Value Gold olarak en önemli farklarının; ‘hızlı servis’, ‘yüksek kalite anlayışı’ ve ‘müşteri memnuniyeti odaklı çalışma’ sistemi olduğunu vurguluyor. Bilal Kartal, uzman kadrosu ile hizmet veren firmasının, artık İngiltere gıda sektöründe tanınan bir işletme olduğunu da kaydetti.

KARTAL’DAN STOK UYARISI

Hiç şüphesiz her sektördeki en önemli unsur stok ve ürün devamlılığıdır. Gıda ve yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösteren işletmelere, “Satın almanızı yaparken mutlaka kurumsal ve düzenli çalışan firmaları seçin” uyarısında bulunan Bilal Kartal, sektörde ‘güven’ ve ‘devamlılık’ın çok önemli olduğuna işaret etti.

Bilal Kartal, “Sabit bir yeri bulunmayan ve müşterisine ürün devamlılığı sağlayamayacak olanlarla çalışmak mutlaka sorun getirir. Kayıt dışı çalışanlara karşı en önemli sorumluluk ise müşterilere düşüyor. Ürün devamlılığı ve kalitesi konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen coffee shop, kebap, fish & chips ve restoran işletmeleri mutlaka bizim gibi kurumsal çalışan firmaları tercih etmeli” dedi.

GIDA SEKTÖRÜ HIZLA BÜYÜYOR

Gıda sektörünün hacmi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sektördeki en hızlı büyüme ise dondurulmuş gıda ürünlerinde yaşanıyor. Son dönemde dondurulmuş ürünlerin, İngiltere gıda piyasasında ciddi talep almaya başladığına işaret eden Kartal, bu noktada da bazı tespitlerde bulundu. Kartal, “Soğutucusu olmayan araçlarla dondurulmuş ürün sevkiyatı yapanların olduğunu bilmek, duymak insanı gerçekten ürkütüyor. Bu durum insan sağlığı açısından çok ciddi sorunlar teşkil eder. Bu konuda yine müşterilere büyük sorumluluk düşüyor. Biz de artan talebe bağlı olarak önümüzdeki dönemde dondurulmuş gıdaya ağırlık vermek istiyoruz. Fakat her işimizde olduğu gibi bu alanda da kalite standartları neyi gerektiriyorsa harfiyen yerine getiriyoruz. Sonuçta, İngiltere’deki sosyal yaşantı ve özellikle kadınların iş hayatında aktif olarak yer alması bu pazara çok ciddi ivme getirdi. Value Gold da, kurumsal çalışan bir firma olarak bu alandaki pastadan daha büyük pay alma hedefinde” diye konuştu.

RAHAT ULAŞIM KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Londra içinde ulaşım kolaylığı ve park sorunu her yerde olduğu gibi gıda toptancılarına giden müşterilerin de problemi olmaya devam ediyor. Value Gold kuzey Londra’daki büyük deposu ile müşterilerine hem ulaşım kolaylığı sağlıyor hem de park sorunsuz alışveriş imkanı sağlıyor. Unit 5 & 20A Rosebery Industrial Park, Rosebery Avenue, London, UK N17 9SR adresinde faaliyet gösteren Value Gold firmasına 020 8617 0921 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.