1CypTur ile sosyal medyadan mülk sahibi olun

LONDRA’DA yaşayan ve aslen Kıbrıs Türk olan Osman Tosunoğlu, Kuzey Kıbrıs’ta kurduğu 1CypTur emlak ajansını hızla büyütmeye devam ediyor.

Mağusa’da bulunan firma, KKTC’nin tamamında emlak işleriyle ilgileniyor. Lefkoşa ve Girne bölgelerinde uygun ofislerinin olduğunu belirten Osman Tosunoğlu, ilgilenen alıcılar, yatırımcılar veya arazi sahiplerinin 1CyprTur’un ofislerini ziyaret etmeden şirketin Facebook üzerindeki resmi sayfasından kolaylıkla işlem yapabileceklerini söyledi.

Sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanan 1CypTur, alıcılar ve satıcılar için Kuzey Kıbrıs’ta en iyi emlak piyasasını sunduğunu iddia ediyor.

Emlak şirketi ile ilgili konuşan Osman Tosunoğlu şu ifadelere yer verdi:

“Şirket içi sistemlerimizden liste biçiminde Facebook’a yükleyen tek emlak listesi uygulamasına sahibiz. İngiltere’deki her eve, en son mülkler, arazileri ve arazi anlaşmalarını liste biçiminde sunmak için sosyal medya pazarlamasının gücünü bir tek biz kullanıyoruz.

Tek yapmanız gereken gönderiye tıklamanız ve doğrudan mülkün ayrıntılarına gitmeniz veya kategoriler üzerinden arama yapmanız yeterlidir.”

Firmanın sayfasına www.facebook.com/1CypTur üzerinden erişebilirsiniz.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin