1 Stop MOT sizi meslek sahibi edecek

1 Spot MOT bir yeniliğe daha ilke imza atarak meslek sahibi olmak isteyenleri hayalleri ile buluşturacak.

Başarılı işadamı Serdar Sarı yönetiminde uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden 1 Stop MOT artık sadece bir tamirhane değil aynı zaman da talimhane olarak geleceğin ustalarını yetiştirecek. Daha önce devlet tarafından verilen derslerin özelleştirilmesinin ardından girişimde bulunan Sarı, Türkçe konuşan toplum başta olmak üzere geleceğin ustalarını yetiştirmek için kolları sıvadı. Londra Gazete’ye konuşan Sarı şunları söyledi:

Serdar Sarı.

MESLEK SAHİBİ OLUN

“Artık meslek sahibi olmayan kimse kalmayacak. Motor Endüstrisi Enstitüsü (The Institute of the Motor Industry) tarafından resmi yetki verilen 1 Stop MOT adından söz ettirecek ustalar yetiştirecek. Tecrübeli kadromuz tarafından verilecek derslerle onlarca ülkede kabul edilen sertifika eğitimini tamamlayan kursiyerler kendi tamirhanemizde uygulamalı öğretim fırsatını da yakalamış olacak. Eğitime katılan usta adayları sınavı geçmeleri halinde sertifikalarını alarak devlet tarafından tanınan ve kabul edilen birer usta olmaya hak kazanacaklar.”

İNGİLTERE’NİN EN YETKİLİSİ

İngiltere’de MOT eğitimi ve sertifikası verme yetkisine sahip Motor Endüstrisi Enstitüsü (The Institute of the Motor Industry) ile işbirliği imzalayan 1 Stop MOT, yılların verdiği tecrübe ile kursiyerlerin en büyük destekçisi olacak.

DERSLER NİSAN’DA BAŞLIYOR

Firma yöneticisi Serdar Sarı, meslek sahibi olmak isteyenlere müjdeyi verdi. Sarı, IMI’dan aldıkları yetkiyle derslerin Nisan ayının ilk haftasında başlamasını planladıklarını duyurdu.

BU FIRSAT KAÇMAZ

Dileyen herkesi meslek sahibi yapacak bu fırsat özellikle Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’tan gelen deneyimli ustaların yaşadıkları sertifika sorununa da çözüm olacak.

HEMEN ARAYIN

1 Stop MOT tarafından başlatılacak sertifika eğitimlerine katılmak için Serdar Sarı’yı 0790 842 3108 numarasından arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.