Bu yazın tatil gözdesi ‘Kıbrıs’ olacak

TATİL planını şimdiden yapmaya başlayan birçok tatilci rezervasyonlarını şimdiden yapmaya başladı. Turizm sektörünün en iyi tatil firmalarından biri olan New President Holidays bu yıl tatile gitmek isteyenlere çok özel avantajlar sunuyor.

Bu yıl ön rezervasyonlarda yüksek derecede bir artış olduğunu kaydettiklerini belirten New President Holidays Acente Müdürü Refik Salp, tatilcilerin rezervasyon için geç kalmamalarını tavsiye ederek şunları söyledi:

‘REZERVASYON İÇİN ACELE EDİN’

“Bu yıl bizim de tahminlerimizin çok üstünde bir talep var. Özellikle bu sezonun en gözde isimlerinden birinin Kuzey Kıbrıs olacağına inanıyorum. Geçen yıla oranla firmamıza gelen ön rezervasyon talepleri 2-3 kat arttı diyebilirim. Özellikle Kuzey Kıbrıs’ta birçok tesis ile aramızdaki avantajları müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Nisan ve Mayıs ayında birçok tesisin doluluk oranının yüzde yüze ulaşabileceği ve artık rezervasyon alamayacağını tahmin ediyorum. Bu sebeple özellikle müşterilerimizin tatil planlarını şimdiden yapmaları gerekmekte.

‘TATİLİNİZİ KENDİNİZ PLANLAYIN’

Firmamızın sunduğu tatil paketlerinde bildiğiniz gibi uçak biletleri paket fiyatına dahil oluyor. Ancak birçok müşterimiz Kıbrıs’a gittiğinde örneğin bir hafta daha ailesi ile kalmak isteyebiliyor. Eğer dönüş tarihini önceden belirtirlerse, uçak biletlerini bu tarihe düzenleyebiliyoruz. Şu an da erken rezervasyonlarda çok özel indirim fırsatları bulunuyor. New President Holidays olarak müşterilerimizin tatillerini özgürce planlayabilmelerini sağlıyoruz. Mesela müşterilerimiz isterlerse, Antalya’da bir hafta tatil yapıp daha sonra bir hafta Kıbrıs’ta kalabiliyorlar. Bu tatil planlarını bir tatil paketi olarak onlara avantajlı fiyatlarla hazırlayıp sunabiliyoruz.”

‘ONLINE REZERVASYON’ KOLAYLIĞI

Eğer sizde New President Holidays’in muhteşem tatil avantajları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, 0208 406 44 40 numaralı telefonu arayabilir veya www.NewPresidentHolidays.com adresini ziyaret ederek rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca, 35 Cheston Avenue Shirley, Croydon CR0 8DE adresinde bulunan New President Holidays’in özel kampanya ve indirimlerini www.facebook.com/NewPresidentHolidays adresinden takip edebilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.