İpek Mobilya’da ‘avantajlar’ bitmiyor

Londra’nın mobilya sektöründe sevilen dev markası ‘İpek Mobilya’ en trend mobilya çeşitlerini Londralıların beğenisine sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ve dünyanın mobilya sektöründe ki en iyi markalarının Londra’da satış ve temsilciliğini yapan İpek Mobilya UK, İpek Mobilya, Weltew Furniture, Çilek, Elif Mobilya, Boldera, Pierre Cardin Mobilya gibi markaların ürünlerini mağazalarında bulabilirsiniz.

Ayrıca, Türkiye’nin en iyi halı markaları Saray Halı, Kaşmir Halı, Lale Halı’nın da satışını mağazalarında yapmakta olan ‘İpek Home Furnishing’ Satış Müdürü Zafer Akkuş ile İpek Mobilya’nın ürünleri ve kampanyaları hakkında gazetemize şunları aktardı:

“İpek Mobilya bundan yaklaşık 20 sene evvel Londra’da hizmet vermeye başladı. İngiltere’nin ilk Türk mobilya mağazasıdır. Ilford’ta ve Edmonton’da şubelerimiz var. Edmonton şubemiz ana merkezimiz. Yaklaşık olarak 800 metrekare bir alana kurulu ve şu an için İngiltere’nin en büyük Türk mobilya mağazasıdır. Çift katlı mağazamızda stoklu çalışıyoruz. Bizden ürün alan müşterilerimiz öyle iki üç ay beklemiyorum. Sipariş yoğunluğuna göre ertesi gün veya en geç 4-5 gün içerisinde teslim ediyoruz.”

‘KOLTUK TAKIMI ALANA HALI HEDİYE’

“Şu anda İpek Mobilya Center’da birbirinden avantajlı kampanyalarımız var. Örneğin koltuk takımı alan müşterilerimize 4 metrekare halı hediye ediyoruz. Ayrıca yeni yılda başlattığımız kampanyamızı hala devam ettiriyoruz. Seçili ürünlerde %60’a kadar indirim avantajı sunuyoruz. Yatak odası takımı alan müşterilerimize de full ortopedik yatak döşeği hediye ediyoruz. Ürünlerimizin hepsinde yanmazlık özelliği mevcut. Üretilen tüm ürünler İngiltere standartlarında ve birçok ürün İngiltere’nin dar evlerine girebilecek şekilde modüler olarak üretiliyor.”

‘TAKSİT İMKANI SUNUYORUZ’

“Her bütçeye uygun bir mobilya ürün çeşidimiz var. Burası İpek Center olduğu için sadece İpek Mobilya değil birçok markayı burada bulmaları mümkün oluyor. Müşterilerimize satın aldıkları ürünlerde 6 aydan 48 aya kadar faizsiz taksit imkanı da sunuyoruz. Müşteri aldığı ürün tutarının %10’unu bize ödüyor ve geri kalanı biz taksitlendiriyoruz. Alan kişinin çalışıyor olması veya yardım alıyor olması vesaire de önemli değil. Gelip buradan alışverişlerini yapabiliriler.”

‘SATIŞ SONRASI HİZMET ÖNEMLİ’

“Ürünlerimiz normalde 1 yıl garantili bir şekilde müşterilerimize ulaşıyor. Ancak biz müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete çok önem veriyoruz. Bizden aldıkları mobilyalarda her hangi bir sorun yaşarlarsa, örneğin 3-4 yılda geçse bile ücretsiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

İpek Mobilya’nın zengin ürün ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için 020 8807 7999 ve 0208 553 3007 numaralı telefonlarını arayabilir veya 51-53 Cranbrook Rd. Ilford, London IG1 4PG ile 174-178 Fore Street Upper Edmonton, Enfield, London N18 2JB adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.