Kapı ve pencere sistemlerinde uzman firma

UZUN yıllardır kapı ve pencere üretimi konusunda faaliyet gösteren ve başarılı projeleri ile sektöründe üst sıralarda yer alan Denis Windows’u yakından tanımak ve çalışmaları hakkında bilgi almak için ziyaret ettik.

Firmanın yöneticilerinden Ender Soyuak, önceleri ağırlıklı olarak müşterileri tarafından plastik doğrama ürünlerinin tercih edildiği, ancak alüminyum teknolojisinin ilerlemesi ve enerji özelliklerinin gelişmesi ile beraber alüminyum ürünlere yeniden bir geçiş olduğunu belirtti. 2018 hedeflerinin teknoloji ve standartlarını daha da artırmak olduğunu belirten Soyuak şunları söyledi:

“2017 yılı diğer yıllara oranla sektörümüz özellikle domestik market biraz daha durgun geçti diyebilirim. Ancak ticari market anlamında hareketli bir yıl geçirdik. Firmamızın müşteri segmenti genellikle ticari projeler olduğu için biz durgunluk yaşamadık. Aksine işlerimizde bir artış yaşadık. Kendi sektörümüzde bu kadar donanımlı olan Türk firması olarak bir tek biz varız. Özellikle İngiltere’de yeni ve eskiyen evler için ürün ve çözümlerimiz önemli bir ihtiyaç.

Firmamızın teknolojilerini ve ürünlerimizi tanıtmak için her yıl düzenli bir şekilde Grand Designs Live London Show ve Homebuilding & Renovating Show London fuarlarına katılıyoruz. Bu sayede müşteri portföyümüzü de önemli ölçüde geliştirdik. İşimizi gerçekten doğru ve kaliteli yapmaya gayret etmemiz nedeni ile müşterilerimizden her projemizde olumlu geri dönüşler alıyoruz. Uzman kadromuz ile üretim ve montaj sonrası da müşterilerimizin istek ve şikayetlerine anında yanıt verebiliyoruz.

Birbirinden farklı ürünler yaparak bizleri tercih eden müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz genellikle kendi fikirleri doğrultusunda bizleri tercih ediyorlar ve bizler de onların düşündükleri şekilde üretimler yapıyoruz. Londra ve çevresinde tanınan, sektöründe kalitesi ile güven veren bir firma olduğumuza inanıyorum. Yaptığımız işten oldukça mutlu ve gururluyuz.”

Londra’da bulunan büyük ve prestijli firmalardan ve İngiltere’nin ünlü isimlerine kadar birçok farklı kişiye hizmet veren firma gerek fiyat olarak gerekse satış sonra servis konusunda oldukça iddialı.

Unit 8 Trafalgar Trading Estate Jeffreys Road Brimsdown Enfield EN3 7TY bölgesinde bulunan Denis Windows’a 0208 805 5041 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.