Just 2 Travel’dan 24 saat bilet hattı

İNGİLTERE’NİN en hızlı büyüyen seyahat acentelerinden Just 2 Travel, yeni yıla dev bir hizmetle girdi.

2018 yılında 24 saat Bilet Hattı’yla müşterilerine haftanın her günü kesintisiz hizmet verecek olan Just2Travel bu uygulamayla İngiltere’deki Türk seyahat acenteleri arasında sektörde bir ilke imza attı.

Uygulamayla ilgili bilgi veren Just 2 Travel direktörlerinden Ali Keskin, “Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerimize hak ettikleri hizmet seviyesini sürekli yukarıya çıkarmayı hedefleyen firmamız 2018 yılında bir ilke imza atıyor. Müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talepleri göz önünde bulundurarak yeni yılda müşterilerimize İngiltere’nin neresinde olursanız olun, 7 gün / 24 saat boyunca hizmet vermeye devam edeceğiz. Müşterilerimiz böylece istedikleri zaman, istedikleri yerde, herhangi bir saate Just 2 Travel bilet hattı‘nı arayarak, gitmek istedikleri güzergah için hızlı ve rahat bir şekilde biletlerini satın alabilecek, rezervasyon yaptırabilecek, uçuşla ilgili öğrenmek istediklerinizi danışabilecek. Ayrıca otel rezervasyonları dilek, öneri ve bilgi taleplerini yine Just 2 Travel bilet hattı yetkililerine iletebilecekler” dedi.

“BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Keskin, firmanın büyüme hedeflerini 2018 yılında da devam ettireceğinin altını çizerek,  “Yolcularımıza konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl yüzde 99’a yaklaşan müşteri memnuniyeti bunun bir göstergesi.  Artık İngiltere’nin her yerinde yaşayan ve dünyanın her yerine seyahat etmek isteyen müşterilerimiz, gerek uçuş konusunda merak ettikleri tüm bilgilere gerekse konaklama, transfer, tur ve benzeri konularda kolayca bize ulaşarak bilgi alabilecekler” dedi.

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİ

Just 2 Travel direktörü Murat Yüksel ise, “Bu yıl özellikle Bodrum, Dalaman ve Antalya havaalanlarına yapılacak olan ekstra uçuşlar nedeniyle Türkiye’ye büyük ilgi var. İngilizler 2018 için şimdiden rezervasyonlarını yaptırdı ve uçaklar dolmaya başladı. Bu nedenle Türkiye’ye gitmeyi planlayan ve tatillerini, Antalya, Bodrum, Didim, Kuşadası, Marmaris gibi beldelerde yapmayı planlayan tüm müşterilerimiz hızlı hareket etmek zorunda” dedi.

“EN UYGUN FİYATLA UÇAK BİLETİ”

Yüksel; “Just 2 Travel ayrıca Türk Hava Yollar,  Atlas jet, Pegasus, British Airways, Easyjet ve Ryanair, Wizz Air başta olmak üzere tüm hava yolları için en uygun fiyatlı uçak bileti temin ediyor. Almanya, Hollanda, İsveç ve İsviçre gibi Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde en uygun tarife ve en uygun fiyat anlayışını tecrübeli satış ekibi ile sürdürüyor.” dedi.

Adresler: Ana ofis: 52 South Mall, Edmonton Green Shopping Centre, Edmonton, N90TN,  İkinci Branş: 274 Hertford Road, Edmonton, N9 7HE. Telefon Numaraları: Ingiltere 0203 598 1818 veya 07775 981818 Türkiye’den ise 0212 900 8113 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.