Şıklık ve sağlamlığın adı Enfield Kitchens

Yaşam alanlarımız içinde en önemli yeri tutan mutfaklarımız için şıklığın ve sağlamlığın adı Enfield Kitchens.

Uzun yıllardır sektörün önde gelen markalarından olan Enfield Kitchens, imza attığı her işte bir yıldız gibi parlamaya devam ediyor. Kullanımı kolay, sağlam ve şık mutfak tasarımları ayrıca fiyatlarıyla da bütçelerinizin dostu. Yeni sezon ürünleri ve kampanyalarıyla hayal ettiğiniz mutfak için güvenilir rehberlik eden Enfield Kitchens, kadrosunda uzman isimlerle hizmet veriyor.

Enfield Kitchens tasarım uzmanı Leyla Hanım, gazetemize hizmetleri ve çalışma prensipleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. En son moda mutfak tasarımlarından daha geleneksel veya unutulmaz tasarımlara kadar birçok konuda bilgi veren Leyla Hanım, başarılarını müşteri memnuniyetine bağladı.

“Bizler burada müşterilerimize her zaman zaman ayırarak, onları dinleyerek ve onların hayallerine, planlarına ortak olarak hareket ediyoruz. Evinizde özellikle mutfağınızda yapacağınız değişikliklerin gelecekte ne kadar önemli olacağının bilincindeyiz ve bunun için sizleri ofisimizde ağırlamak, fikirlerinizi duymak ve bu fikirlere ciddi anlamda mesai harcamak bizim en işimizin en büyük zevki. Biz işimizi severek yaparken müşterilerimizin memnuniyeti en güzel dayanağımız oluyor.”

3 BOYUTLU TASARIM FARKI

En küçük alanlardan en büyük alanlara kadar mutfak tasarımı, imalatı ve kurulumu yapabilen Enfield Kitchens, müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Profesyonel çalışanları tarafından alınan mutfak ölçüleri, alan kaybı olmadan ve müşterilerin isteği üzerine mimarlar tarafından üç boyutlu tasarımlarla ortaya çıkarılıyor. Proje sonunda nasıl bir mutfağa sahip olacağını gören ve onaylayan müşteriler gönül rahatlığıyla Enfield Kitchens’a güveniyor.

10 YIL GARANTİ SEÇENEĞİ

İndirim ve kampanyalarında her sezon en cazip fırsatları sunan Enfield Kitchens, yaptığı mutfaklara 10 yıllık garanti veriyor. Şıklık ve sağlamlığın adı olan Enfield Kitchens, müşterilerini memnun etmeye uzun yıllar daha devam ettirecek.

Enfield Kitchens, hayalinizdeki mutfağı yaratmak için sizleri yeni dekore edilmiş merkezlerinde, Enfield’ın işlek caddelerinden Baker Street’de 131 Baker Street, Enfield, EN1 3HA adresinde bekliyor.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin