Kafkas Gençlik için ‘altın’ galibiyet: 4-2

 

Fotoğraflar: YUNUS DALGIÇ

Birinci Küme’de kalma mücadelesi veren iki takımdan ayakta kalan Kafkas Gençlik oldu: 4-2.

Douglas Eyr Sports Centre’da Fenerbahçe’ye konuk olan Kafkas Gençlik, yeni golcüsünün vuruşlarıyla sonuca gitti. Ligde son sırada bulunan, devre arası kadrosunu takviye eden Fenerbahçe zaman zaman etkili görünmesine karşın 11’inci maçından da puansız ayrıldı.Maça istekli başlayan Kafkas Gençlik, Grant’ın attığı iki golle 2-0’lık üstünlük yakaladı. Devre bitmeden Volkan, Fenerbahçe adına farkı bire indirdi: 2-1.

İkinci yarıda yine Grant, hat-trick yaparak skoru 3-1 yaptı. Buna Fenerbahçe Mehmet’le karşılık verdi: 3-2. Maçı kazanmaya kararlı görünen Kafkas Gençlik, Grant’ın assist yaptığı pozisyonda Berkan ile son golünü kazandı: 4-2.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.