Hakan Ramis, Braintree Menajeri

Hakan Ramis.
Hakan Ramis.

İngiltere’deki toplumumuzun en başarılı futbol menajerlerinden Hakan Ramis, Braintree’nin başına getirildi.

Wanarama National League’de yer alan Braintree’de göreve başlayan Hakan Ramis’in yardımcılığını Hasan Oktay Minci yapıyor.24 takımlı ligde 18 maçta 13 puanla 22’inci sırada yer alan Braintree’de üç haftadan beri görev yapan Hakan Ramis’in katılmasıyla takım toparlanma içine girdi.

Hakan Ramis son olarak League 2 takımlarından Luton Town’da yardımcı antrenör olarak çalışmıştı. Ramis, uzun yıllar önce Londra Türk Ligi takımlarından Yalova ile Türk Ligi Karması’nda da forma giyerken, İngiltere İkinci ve Üçüncü lig kulüplerinde de profeyonel olarak oynadı.

FA CUP’TA FARK YAPTILAR

Emirates FA Cup ilk turunda Eastbourne ile karşılaşan Braintree, sahasında 90 dakika boyunca fırtına gibi eserek rakibini 7-0 mağlup etti ve ikinci tura yükselmeyi başardı.

Hasan Oktay Minci.
Hasan Oktay Minci.
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.