John Terry’nin hedefi yönetmek

john-terry

Kendi sahasında Everton’ı 5 golle deviren Chelsea’nin kaptanı John Terry, cumartesi günü oynanan karşılaşmanın ardından soluğu Dubai’de aldı.

Kendi sahasında Everton‘ı 5 golle deviren Chelsea‘nin kaptanı John Terry, cumartesi günü oynanan karşılaşmanın ardından soluğu Dubai’de aldı. Milli maç arasını fırsat bilen Terry, sahilde tatilin keyfini çıkarıyor.
35 yaşındaki futbolcunun instagram hesabından paylaştığı bir resimde, kaptanın güneşlenirken okuduğu kitap dikkat çekti.
2014’te 27 yıldır çalıştırdığı Manchester United‘dan ayrılarak emekli olan teknik direktör Sör Alex Ferguson‘ın hayatını anlattığı Leading (Yönetmek) adlı kitabı okuduğu görünen Terry’nin Chelsea takımının yönetim kanadında yer almak istediği öne sürüldü. (fanatik)

ferguson

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.