Aylık toplantının konuğu Lemi Çelik oldu

TTFF’nin aylık toplantısını Lemi Çelik de takip etti.
TTFF’nin aylık toplantısını Lemi Çelik de takip etti.

Türk Toplumu Futbol Federasyon’nun Salı akşamı yapılan aylık toplantısına Trabzonspor’un eski futbolcularından Lemi Çelik de katıldı.

Zaman zaman geldiği Londra’da bu kez Federasyon toplantısına katılarak izleyen Lemi Çelik, bir de konuşma yaparak başarı dileklerinde bulundu. 21 kulüp temsilcisinin katıldığı toplantıda çeşitli konular ele alındı. Federasyon Sekreterliğine Eray Öznacar’ın getirilmesi tartışmalara neden oldu. Esenler FC’nin yöneticilerinin başlattığı tartışmalar sonunda 11 kulüp Eray Öznacar için olumlu görüş bildirdi. Bu arada Hakem Sekreterliği konusunda sorun yaşayan Federasyon yönetimi, bir yan komite oluşturarak çözüm için adım atarken, bu görev için yeniden Ali Perçin’e öneri yapılması da kararlaştırıldı.

Tehir maçları, Gençler Ligi de toplantıda ele alındı. Bu arada toplantıda konuşan Lemi Çelik, sert tartışmalar yapılmasının iyi olmadığını, herkesin birbirine daha saygılı yaklaşmasının gerekli olduğunun altını çizdi.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.