Locus Estate Türk Veteran Ligi’nin iyilerine ödül

Veteran Ligi'nde haftanın en iyileri ödüllerini aldı.
Veteran Ligi’nde haftanın en iyileri ödüllerini aldı.

TTFF tarafından düzenlenen ve Locus Estate’in sponsorluğunu üstlendiği Türk Veteran Ligi’ne geçtiğimiz Pazartesi akşamı devam edildi.

New River Sports Centre’da oynanan O35 grubunda gecenin en farklı skorlarını Anatolia ve Kaleburnu elde etti. Bu gruptaki sonuçlar şöyle:

Anatolia-Adana: 5-1, Kafkas Gençlik-Diyarbakır: 3-3, Maveriks-Vefa: 3-0, Kaleburnu-Yurtseven: 6-2, Akova-Yeni Boğaziçi: 1-1,Gaziantep-Türkmenköy: 2-2

O45 grubu sonuçları: Yeni Boğaziçi-Mehmetçik: 3-0, Akdeniz-Yavruvatan: 3-1, Euromed-Türkmenköy: 1-0.

Bu arada haftanın en iyileri seçilen Cumali Yavuz (Gaziantepspor), Halit Özgür (Kafkas Gençlik), Yusuf Mertcan (Euromed) ve Hayri Kartal’a (Diyarbakıspor), ödüllerini TTFF Başkanı Kemal Soyer’le birlikte Locus Estate’in sahibi Aziz Kara ve Genel Müdürü Umut Akkaya verdi.

Federasyon ve kulüp yöneticileri ile futbolcular Locus Estate'in yetkilileriyle birlikte.
Federasyon ve kulüp yöneticileri ile futbolcular Locus Estate’in yetkilileriyle birlikte.

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.