Waltham Forest Vets yedi bitirdi: 7-3

 

w-forest-vets-30-10-2016-jpeg

Barnet Sunday Veteran League Division One’da Türk futbolculardan oluşan Waltham Forest, rakip sahada Old Michendenians’ı 7-3 mağlup etti.

Grubunda zirve mücadelesi yapan Waltham Forest rakibi önünde etkili ataklar yaparak, yakaladığı fırsatları da değerlendirmesini bildi. Forest’a galibiyeti kazandıran golleri 19’uncu ve 58’inci dakikalarda Adem Çağıran, 45’inci ve 45+5’inci dakikalarda Serdar Çınar, 50’inci dakikada Serkan Zorluer, 70’inci dakikada Erdal Bekler ve 90’ıncı dakikada Serkan Karakaş kaydetti.

w-forest-vets2-jpeg

LTM LEGENDS DA 4-3 GALİP

Aynı kümede yer alan Londra Türk Master Legends takımı da, sahası Wadham Lodge’da oynadığı karşılaşmada Persian’ı 4-3 mağlup etti. Legends’in gollerini İlter Çelik, Ümit Çıkıçıoğlu, Selim Zurnacı ve Özkul Ali Rıza kaydetti.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.