Türk Ligi Community Shield maçının ardından

COMMUNITY SHIELD

Türk Ligi Community Shield maçından sonra iki takımın yetkilileri görüşlerini açıkladı.

HASAN SALİH, SONUÇTAN MEMNUN

Community Shield maçından sonra konuşan Yalova Aksular’ın Başkanı Hasan Salih, sezona Community Shield’i kazanarak başlamalarından dolayı memnun olduklarını söyledi. Alınan galibiyetin lig öncesi takıma moral kattığına değinen Hasan Salih, “Maçta taraflar dengeli bir mücadele sergiledi. Oyun ortadaydı ve sonradan oyuna giren oyuncularımızla iki fırsatı değerlendirip maçı kazanan biz olduk. En iyimiz ise 90 dakika çok iyi mücadele eden Yemi idi”dedi.

Yalova Başkanı Hasan Salih.
Yalova Başkanı Hasan Salih.

EMRAH KAYA, TAKIMINDAN MEMNUN

Trabzonspor Köşk Resturant’ın Menajeri Emrah Kaya, ise yenilgiye rağmen takımın çıkardığı futboldan memnun olduğunu söyledi. Ömer ve Nurhan gibi iki önemli isimden mahrum olarak sahaya çıkmalarına karşın 90 dakikanın büyük bölümünde üstün oynadıklarını ve çok önemli gol fırsatları bulmalarına karşın bunları değerlendiremediklerini kaydetti.

Kaya, kadrodaki bazı yeni transferlerin ilk ciddi maçları olmasına karşın gerek disiplin, gerekse mücadeleleriyle lig öncesi kendisine olumlu işaretler verdiğini de sözlerine ekledi.

Menajer Emrah Kaya, Yalova Aksular’ı da kazanılan şilt nedeniyle tebrik etti.

Trabzonspor Menajeri Emrah Kaya.
Trabzonspor Menajeri Emrah Kaya.
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.