Efsanevi F1 Pilot Schumacher yürümeye başladı

komadaki-efsane-pilot-schumacher-in-ailesi-8154523_8041_m

2013 yılında Fransa Alplerinde kayak yaparken kaza geçiren Alman pilot komaya girmiş ve uzun bir tedavi sürecinin ardından güzel haberleri gelmeye başladı.

Hırvatistan’ın ünlü gazetelerinden Sportske Novosti, maddi yönden de ciddi ödemelerin yapıldığı tedavi sürecinde Alman F1 pilotu Micheal Schumacher’den sevindirici haber geldi. Fizyoterapist eşliğinde ilk adımlarını atmaya başlayan efsane yarışçının sevenleri merakla kendisinden gelecek güzel haberleri bekliyor. Yaklaşık 2,5 yıldır tedavi gören ve tekerlekli sandalye ile yaşamaya mahkûm olan efsanevi pilot ile alakalı ilk defa olumlu haberlerin medya da yer alması spor camiası ve hayranlarını umutlandırdı. Geçtiğimiz aylarda Ferrari patron Luca Montezemolo ziyareti sonrası yaptığı açıklamada Schumacher’in her geçen gün daha iyi duruma geleceğini belirtti.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.