Türkmenköy ismini Capital’le birleştirdi

 

Türkmenköy yöneticisi Mustafa Dereci.
Türkmenköy yöneticisi Mustafa Dereci.

Türk Ligi Birinci Küme takımlarından Türkmenköy’ün  isim sponsoru Capital Restaurant oldu.

Geçtiğimiz sezon Dumlupınar, Yalova ve Yeni Boğaziçi ile başlayan isim sponsorluğuna bu yıl Türkmenköy de katıldı. Yeşil-Beyazlılar, forma reklamlarında da Capital Restaurant’ın adını taşıyacak.

Türkmenköy’ün futbolcu sorumlusu Mustafa Dereci, Türkmenköy’e  katkısından dolayı Capital Restaurant yetkililerine teşekkür etti.Öte yandan lig hazırlıklarını sürdüren Türkmenköy &Capital Restaurant geçtiğimiz Pazar günü de beşinci maçını 1.Küme’nin yeni takımı MTG ile yaptı. Karşılaşmayı Yeşil-Beyazlılar 3-2 kazandı. Mustafa Dereci, bazı eksik oyuncularına rağmen iyi futbol sergilediklerini söyledi. Dereci, ligin yenisi MTG’nin de başarılı bir futbol sergilediğini ifade etti.

 

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.