Aylık toplantıda bir proje tartışıldı

 

DSC_6007

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF)’nun geçen Salı günü yapılan Şubat ayı toplantısında gündemi sunulan bir proje oluşturdu.

Enfield Belediye Meclis üyesi ve TTFF eski Başkanı Turgut Esendağlı tarafından Federasyona kalıcı bir tesis kazandırmaya yönelik proje, Federasyon yönetimi tarafından kulüplerin tartışmasına açıldı.

DSC_6008

Kulüp yöneticilerinin katılımının düşük olduğu toplantıda sunulan projede bir bina, bir normal saha, bir Seven-a-Side boyutunda, bir de 5-a-Side boyutunda saha yer alıyor. Kulüp yöneticilerinden bazıları Esendağlı’nın sunduğu projeye olumlu bakarken, diğerleri de karşı çıktı.

Futbol Federasyonu yönetimi de, bu konuda sunulan proje hakkında kararı, detaylı bir inceleme sonunda almayı uygun buldu.

Öte yandan Federasyonun geçen yıl yaptığı ve gergin geçen son aylık toplantısında beş yıl TTFF’den men cezası alan eski Başkan Turgut Esendağlı’nın ağır suçlamalarda bulunduğu Mehmet Gözde’nin Sekreterlik görevine geri dönmesi için bazı kulüpler harekete geçerken, yine istifasını veren Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Tümse ise devam etme kararı aldı. Kulüplerin önemli bölümünün yaptığı ‘geri dön’ çağrısı, Tümse tarafından kabul edildi.

Fotoğraflar: Egemen ARKUT

DSC_6013

DSC_6010

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin