Eric Cantona’dan Bath City’ye destek

 

Eric Cantona, Bath City'ye destek verdi.
Eric Cantona, Bath City’ye destek verdi.

İngiltere Football National League South Division takımlarından Bath City FC için açılan yardım kampanyasına Manchester United’ın eski ünlü Fransız yıldızı Eric Cantona da katıldı.

Cantona, Manchester United forması altında dört şampiyonluk yaşadı.
Cantona, Manchester United forması altında dört şampiyonluk yaşadı.

BATH CITY

National League South Destekçileri grubu tarafından açılan kampanyayla mali sıkıntı içinde bulunan Bath City FC’ye £750.000 ile £1 milyon 250.000 arasında miktarda para toplanarak hisselerinin toplanması amaç ediliyor.

The Big Bath City Bid adı verilen ve geçtiğimiz Haziran ayında başlatılan kampanyanın arkasında Bath’da yaşayan film yönetmeni Ken Loach bulunuyor. Looking For Eric adlı filmde kendini oynayan Eric Cantona ise yönetmeni ve arkadaşı olan Ken Loach’ın başlattığı bu kampanyaya destek vereceğini söyledi.

TARAFTARLARA MESAJ YOLLADI

Manchester United formasıyla 4 şampiyonluk yaşayan Eric Cantona, Bath City’nin büyük kulüp olduğunu, 2009 yılında Twenton Park’ı ziyaret ettiğinde gördüğünü söyledi. Fransa’dan taraftarlara bir video mesajı yollayan Fransız futbolcu, “Korkmayın” diyerek kampanyanın başarılı olacağına inandığını söyledi.

Royle Family’nin oyuncularından Ricky Tomlinson da kampanyaya hisse satın alarak katılmaya söz verdi. The Big Bath City Bid adlı kampanya yetkilileri, gösterilen desteklerden memnun olduklarını kaydetti.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin