Arsenal’de David Luiz ve Dani Ceballos antrenmanda birbirine girdi

Uluslar Ligi, Afrika Uluslar Kupası, Güney Amerika Eleme ve hazırlık maçları derken milli maçlar tüm ülkeler için adeta kâbusa döndü.

Bu aradan en kötü etkilenen kulüplerden biri de Premier Lig ekibi oldu. Mohamed Elneny’nin Mısır Milli Takımı’nda koronavirüs kapması, aynı akıbete Bosna Milli Takımı’nda Sead Kolasinac’ın da uğraması derken bir de kavga problemi ortaya çıktı. İngiliz medyasından The Athletic’in haberine göre; geçtiğimiz hafta yapılan bir antrenman esnasında ikili mücadele yüzünden tartışan ve Dani birbirlerine girdiler.

David Luiz yumruk attı!

Ceballos’un top Luiz’deyken sert şekilde müdahalede bulunması üzerine Luiz çok sinirlendi ve İspanyol oyuncunun yüzüne sert olmayan bir yumruk attı. Ceballos’un burnundan bu müdahale sonucunda kan geldi ve oyuncu yere düştü. İspanyol oyuncu David Luiz’e karşılık vermek üzere kalktığı anda ise takım arkadaşları ikilinin arasına girdi. Menajer Mikel Arteta olay sonunda iki oyuncuya da 3 günlük antrenmana gelmeme cezası verdi. Oyuncular bu hafta başında takım arkadaşlarından ve teknik heyetten özür dilediler.

Real Madrid’den Arsenal’e 2 sezonluk olmak züere kiralık gelen ve sezon sonu kulübüne dönecek olan Ceballos sezon başı da genç oyuncu Eddie Nketiah ile daha küçük ama benzer bir olay daha yaşamıştı.

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.