Van de Beek resmen Manchester United’da

Premier Lig’in dev takımlarından Manchester United, Ajax’ın 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Donny van de Beek’i transfer ettiğini resmen duyurdu.

Kırmızı şeytanlar, resmi sitesi üzerinde anlaşmanın gerçekleştiğini açıklarken beş yıllık sözleşme imzalandığı açıkladı. Manchester United’ın bir yıl opsiyonu da bulunuyor.

İmzanın ardından konuşan Van de Beek, “Böylesine muhteşem bir geçmişe sahip bir kulübe katılmanın ne kadar inanılmaz bir fırsat olduğunu açıklayamam. Ajax’taki herkese teşekkür ederim.

Orada büyüdüm ve her zaman kulüp ile özel bir bağım olacak. Artık kariyerimde bir sonraki adımı atmaya ve en üst seviyede performans göstermeye hazırım ve Manchester United’dan daha yüksek bir standart yok” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.