TTFF’nin 2020-2021 yılı ana sponsoru Falyalı Group oldu

Halil Falyalı ve Osman Ercen
Türk Toplumu Futbol Federasyonu 2020-2021 yılın dev ana sponsoru Falyalı Group oldu.
Kıbrıs’ın önde gelen yardımsever iş insanlarından Halil Falyalı yaptığı yardımlar ile halkın büyük sevgisini kazandı. Falyalı, Londra da yaşayan vatandaşlarınıda unutmadı ve Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu’na iki yıllık süre için Ana Sponsor oldu.Verilen bilgiye göre TTFF’nin 44 yıllık tarihinde Falyalı Group en büyük sponsor olarak tarihe geçti.
Sponsorluk sonrasında TTFF Başkanı Osman Ercen şöyle konuştu;
44 yılını dolduran Türk Toplumu Futbol Federasyonu başkanı olarak iş insanı Halil Falyalı’ya yönetim kurulum ve şahsım adına çok teşekkür ederim. TTFF 1.Lig , 2.Lig ve Veteranlar Ligleri için yapmış olduğu destek ve katkı bizler için çok büyük önem taşımaktadır. İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşlarına desteğini sürdüreceğini her platformda ifade eden Sayın Halil Falyalı ile yakın ilişkilerimiz önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecektir.
Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.