İngiltere futbolu ne zaman başlayacak?

Premier Lig’in yeniden başlaması için 19 Haziran hedeflenirken bazı kulüpler hazırlıkların tamamlanması için 26 Haziran’ı işaret ediyor.

Corona virüs salgını nedeniyle askıya alınan Premier Lig’in geleceği henüz netleşmiş değil.

Kulüp ve lig yönetimi uzun süredir futbolun geleceğini tartışırken bir süre önce takımlar sosyal mesafe kuralı çerçevesinde küçük gruplar halindeki antrenmanlara başlamıştı.

Hükümet kulüplerin gruplar halinde çalışmasına onay verirken bu hafta lig yöneticileriyle kulüpler arasında gerçekleşecek olan görüşmede grup antrenmanlarına ilişkin kararlar alınması bekleniyor.

Öte yandan ligin 19 Haziran’da yeniden başlatılması planlanırken bazı kulüplerin hazırlıkları tamamlayabilmek adına tarihin 26 Haziran’a alınmasını istediği konuşuluyor.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.