Dumlupınar, Boğaz’a takıldı

TTFF  AKOL Properties 1. Ligi’nde, birinciliği elinde tutan Yeni Boğaziçi, karşı karşıya geldiği rakibi Dumlupınar Yeni Malatya’ya gol fırsatı tanımayarak galibiyeti elinde tuttu.

Geçen haftasonu Cumartesi günü saat 14.00’te Copermill Lane’da bulunan Douglas Eyre Playing Fields sahasında oyanan maçta, Dumlupınar Yeni Malataya Spor rakibine yenilerek Boğaz’a takılı kaldı.

Haftalardır lig birinciliğini elinden düşürmeyen Yeni Boğaziçi, haftasonu Dumlupınar ile oynadığı maçta da aynı performansı göstererek rakibini mağlup etmeyi başardı.

İlk yarıda sakin geçen dakikaların ardından sonlara doğru bir gol atan Yeni Boğaziçi, rakibi Dumlupınar Y. Malatya’yı ilk yarı 1-0 yendi. İkinci yarının çekişmeli başladığı maçta Dumlupınar Yeni Malatya, gösterdiği performansa rağmen rakibine gol atma fırsatı yakalayamadı. İkinci yarının sonlarına doğru ikinci golunu atan Yeni Boğaziçi, 2-0 skorla rakibini sahadan mağlup bir şekilde gönderdi. Bu şekilde sonunçlanan maçtan sonra Yeni Boğaziçi Spor 13 maçtan 34 puan toplamayı başardı. Dumlupınar Yeni Malataya spor ise, 13 maçta elde ettiği 27 puan ile listenin 3. sırasında yer aldı. İki hafta sonra LFA Kupasında oynayacak olan Dumlupınar Y. Malatya geçen haftalardaki performansıdan ödün vererek bu haftayı kötü bitirdi.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.