TTFF’e 10 bin poundluk destek

Kuzey Kıbrıs Mağusa’da faaliyet gösteren Akol Properties, Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) ’na ana sponsor olurken, bir sezon karşılığı 10 bin poundluk destek verdi.

Sponsorluk anlaşması TTFF ve Akol Properties yetkililerinin katılımıyla bir süre önce atılmıştı. (Soldan sağa; Akol Properties Satış Direktörü Yılsay Özbayrak, TTFF Başkanı Serdar Sarı, Akol Properties CEO’su Niyazi Sanal, TTFF Asbaşkanı Osman Ercen, TTFF Yönetim Kurulu üyesi Soner Mustafa)

Kuzey Kıbrıs Mağusa’da faaliyet gösteren Akol Properties, Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) ’na ana sponsor olurken, bir sezon karşılığı 10 bin poundluk destek verdi.

Şu ana dek TTFF’e parasal en büyük destek veren ikinci şirket olan Akol Properties Türk Ligi 1.Küme, 2.Küme, Türk Veteran O35 Ligi ve O45 Liglerinin sponsorluğunu üstlendi.

TTFF Başkanı Serdar Sarı, Akol Properties’e futbolumuza ve dolayısıyla toplumumuza spor yoluyla verdiği bu katkının gerçekten çok değerli olduğunu söyledi. Başkan Sarı, Akol Properties’in sahibi Niyazi Sanal’a teşekkür etti.

Serdar Sarı, İbrhaim Osman, Niyazi Sanal ve Osman Ercen.

Federasyon Asbaşkanı Osman Ercen de, çocukluk arkadaşı olan Niyazi Sanal’la bir süreden beri sponsorluk konusunda yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirtti. Ercen. Bu önemli katkıdan tarafların hem maddi, hem de manevi yönden büyük yararlar sağlayacağına inandığını vurgulayan Asbaşkan Ercen, Akol Properties’e ve sahibi Niyazi Sanal’a teşekkür etti.

Ercen, yapılan görüşmede sponsorluk anlaşmasının 1+1 olarak uzatılabilme ihtimaline de işaret etti. TTFF Asbaşkanı, Akol Properties’in Türk Ligi Karması’na da destek verdiğini, Kuzey Kıbrıs’a gelecek ay gidecek kafilenin eşofmanlarının sponsorluğunu da üstlendiğine dikkat çekti.

Öte yandan TTFF, bu yıl tüm kategorilerde sponsorluk yapan kurum, şirket ve kişiler onuruna bu hafta bir özel gece düzenleyecek.

Kuzey Londra Haringey’deki Kıbrıs Türk Toplum Merkezi salonunda 3 Kasım Cumartesi günü saat 19.30’da başlayacak resepsiyona katkıda bulunanlara ‘teşekkür’ plaketleri verilecek.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin