Kemal Soyer başkan oluyor

Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nda ilginç bir gelişme yaşandı ve 23 Haziran Pazartesi günü yapılacak yıllık Olağan Genel Kurul için sürpriz bir aday ortaya çıktı. Son 5 yıldan beri Turgut Esendağlı ile Nazım Çelebi arasında geçen başkanlık için, bu kez taraflar ortak bir isim de buluştu. Uzun yıllar Federasyon’da Asbaşkan olarak görev yapan Kemal Soyer’in, başkanlığa tek aday gösterilmesi kararlaştırıldı.

Kemal Soyer, uzun yıllar Federasyon'da Asbaşkan ve Gençler Ligi Sorumlusu olarak hizmet veriyordu.
Kemal Soyer, uzun yıllar Federasyon’da Asbaşkan ve Gençler Ligi Sorumlusu olarak hizmet veriyordu.

Federasyon binasında dün akşam gerçekleşen ani toplantıda şimdiki başkan Turgut Esendağlı ile rakibi Nazım Çelebi biraraya geldi. Yapılan görüşme sonucu Kemal Soyer, başkanlık konusunda ikna edildi. Bu arada Nazım Çelebi’nin Asbaşkan olarak, Turgut Esendağlı’nın da Lisans Sekreteri olarak yönetime girmesi uygun bulundu. Olağan Genel Kurul’da yapılacak Yönetim Kurulu için dün akşam sonuçlanan başvuru işlemlerine göre adaylar şöyle açıklandı: Başkan: Kemal Soyer, Asbaşkan: Nazım Çelebi, Sekreter: Murat Yakup, Mehmet Gözde, Disiplin Sekreteri: İbrahim Tümse, Lisans Sekreteri: Turgut Esendağlı, Hakem Sekreteri: Serdar Sarı, Mali Sekreter: Ozan Beliger, Alp Ermiya, Osman Ercen, Fikstür Sekreteri: Mustafa Çetinkaya, Faal üyeler: Zeki Salih, Mehmet Gözde, Levent Ruso, İrfan Davulcular, Osman Ercen, Turgay Yamanşef, Hüsnü Kişi.

OLAĞAN GENEL KURUL 23 HAZİRAN’DA

Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nun Olağan Genel Kurulu 23 Haziran Pazartesi akşamı olacak. Federasyonu’nun 259 Green Lanes, Palmers Geen N13 adresindeki yerinde saat 20.00’de başlayacak Genel Kurul’da Divan Heyeti’nin oluşmasından sonra geçen dönemin faaliyet ve mali raporları okunarak oylanacak. Daha sonra da seçimlere geçilecek. Bu arada lige alınacak yeni takımların durumu ile yeni sezonun başlama tarihi ele alınacak. Öte yandan Genel Kurul’dan önce saat 19.00’da ise Olağanüstü Genel Kurul toplanacak. Federasyon ve kulüpler tarafından sunulacak tüzük değişiklikleri ve yeni öneriler tartışılarak oylanacak. Yeni öneriler arasında Yönetim Kurulu’ndaki faal üye sayısının arttırılması da bulunuyor.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin