“Dünya’nın en anlamsız turnuvası”

Ligde ve Avrupa'da çok zorlu maçlar serisini başarılı bir şekilde geride bıraktıklarını belirten Jürgen Klopp, takımının bu süreçte aldığı sonuçlardan memnun olduğunu söyledi.

Ligde ve Avrupa’da çok zorlu maçlar serisini başarılı bir şekilde geride bıraktıklarını belirten Jürgen Klopp, takımının bu süreçte aldığı sonuçlardan memnun olduğunu söylerken Manchester City ile oynadıkları maçın çok yoğun ve zorlayıcı geçtiğinin altını çizdi.

“City gibi bir takımı 95 dakika pozisyon vermeden savunamazsınız, penaltı pozisyonu ve Alisson’un kurtarışlarına ihtiyaç duyduğumuz birkaç an dışında çok iyi iş çıkardık” diyen Klopp, Manchester City karşısındaki en üst düzey performanslarını geride bıraktıklarını belirterek; “Daha önce onları 3-0 yendiğimiz maçta bile bu kadar uzun süre üst seviyeye çıkamamıştık, deplasmanda 2-1 kazandığımız maçta bizi uzun süre savunmadan çıkarmamışlardı ancak bugün iki takım da çok üst düzey bir performans sergiledi ve minimum hata yaptı.” sözleriyle maçı özetledi…

Sezon öncesinde 8 maçtan 20 puan alacağımızı söyleseniz memnuniyetle kabul ederdim, o yüzden takımın gösterdiği performanstan çok memnunum diyen Alman çalıştırıcı, oyuncularının bu yoğun fikstürün ardından biraz dinlenmek yerine, dünyanın en anlamsız turnuvası olan UEFA Uluslar Ligi’nde oynayacaklarından dolayı üzgün olduğunu sözlerine ekledi. (BEINSPORTS)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.