Manchester United’ta Jose Mourinho’nun suyu ısınıyor!

Manchester United menaceri Jose Mourinho'nun, İngiltere’de son günlerini geçirdiği iddia ediliyor.

Transfer sezonu boyunca istediği oyuncularla anlaşma sağlanamaması yüzünden sürekli olarak şikayet eden ve Premier Lig’de son maçını kaybeden Manchester United menaceri Jose Mourinho’nun, İngiltere’de son günlerini geçirdiği iddia ediliyor.

Transfer sezonu boyunca istediği oyuncularla anlaşma sağlanamaması yüzünden sürekli olarak şikayet eden ve Premier Lig’de son maçını kaybeden Manchester United menaceri Jose Mourinho‘nun, İngiltere’de son günlerini geçirdiği iddia ediliyor. Portekizli teknik adam, son dönemde Kırmızı Şeytanlar’ın sahibi Ed Woodward ile hararetli bir tartışma yaşamış ve akabinde de bu durum oyuncularına yansımıştı.

Öte yandan Brighton mücadelesinin ardından düzenlenen basın toplantısında sadece 256 saniye konuşmuş, basın mensuplarının sorularını genellikle yanıtsız bırakmıştı. Ayrıca eski United efsanelerinin tecrübeli çalıştırıcıya medya üzerinden ağır eleştirilerde bulunmasının yanında bugün oynanacak Tottenham karşılaşması Mourinho adına United kariyerinin sonu olabilir. (FANATİK)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.