Jurgen Klopp’tan bomba açıklama: “G.. deliğisiniz!”

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Manchester City'nin yıldızı Kevin De Bruyne ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya ağır yanıt verdi.

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Manchester City’nin yıldızı Kevin De Bruyne ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya ağır yanıt verdi.

Manchester City‘nin yıldız futbolcusu Kevin De Bruyne‘nün sağ ayak bileğinde oluşan lezyon nedeniyle üç ay sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

10 numara mevkiinde oynayan Belçikalı futbolcunun yaşadığı bu talihsizliğin İngiltere Premier Ligi‘ndeki dengeleri değiştirip değiştirmeyeceği en çok merak edilen konuların başında gelirken Liverpool‘un hocası Jurgen Klopp‘tan bu şekilde düşünenlere sert bir yanıt geldi.

Alman teknik adam, gazetecilerin bu yöndeki bir sorusuna verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı:

Bence böyle bir durumda şampiyonluk yarışını düşünenler birer g.. deliğidir. Fakat ben böyle biri değilim. De Bruyne’ü çok seviyorum ve Dortmund’dayken de transfer etmeyi çok istemiştim.

Ne var ki o zaman Chelsea’deydi ve Mourinho onu bana vermek istememişti. De Bruyne’ün bir an evvel iyileşmesini diliyorum.(FANATİK.COM)

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.