Başkan hızlı başladı

Geçtiğimiz hafta yapılan Türk Toplumu Futbol Federasyon (TTFF) Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Serdar Sarı, hızlı başlangıç yaptı.

Toplantıda (soldan); Çetin Özdemir, Fikri Özer, Şahin Sağlam ve Serdar Sarı buluştu.

Geçtiğimiz hafta yapılan Türk Toplumu Futbol Federasyon (TTFF) Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Serdar Sarı, hızlı başlangıç yaptı.

Daha ilk hafta içinde projelerine start veren Başkan Serdar, özellikle Türk Gençler Ligi’nin yeniden yapılandırılması konusunda ilk adımları attı. Bu paralelde Ali Rıza Değirmencioğlu Türk Okulu’nu ziyaret eden Sarı, genç takım kurulması konusunda öneriler getirdi. TTFF Başkanı’nın, masrafların kendileri tarafından karşılanacağı bir takım kurulması yolunda yaptığı istek sıcak karşılandı.

Serdar Sarı, daha sonra Türk Ligi İkinci Küme takımlarından Pekünspor’un bağlı olduğu İngiltere Pekünlüler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek yöneticileri Başkan Fikri Özer, Sekreter Çetin Özdemir ve Kulüp Başkanı Şahin Sağlam’la biraraya gelerek Pekünspor’un genç takımının eski yıllarda olduğu gibi yeniden canlandırılmasını isteyen Sarı, gerekli desteğin TTFF tarafından verileceğini de vurguladı.

TTFF Başkanı, Gençler Ligi’nin yeniden faaliyete geçirilmesi yolunda Türk okul ve kulüpleriyle temasların devam edeceğini de kaydetti.

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin