Dumlupınar Yeni Malatya takıldı: 0-0

Fotoğraflar: Egemen ARKUT

Excellence Mortgage Birinci Küme’de play-off’u garantilemek isteyen Dumlupınar Yeni Malatyaspor, yeni sahası New River Sports Center’da Yeni Boğaziçi önünde durdu: 0-0

Zaman zaman gerilimli geçen maçta ev sahibi takım gördüğü kırmızı kartlarla oyunu 9 kişi tamamladı. Maç boyunca sakin oynayan Yeni Boğaziçi, zaman zaman da rakip kalede gol pozisyonları buldu.

İlk yarının sonlarına doğru Coşkun kırmızı kart görürken, oyunun bitimine doğru ise hakeme itiraz eden David oyundışı kaldı.

Dumlupınar Yeni Malatyalı yöneticiler, hakemin kötü yönetiminden şikayet ederken, tribünlerde bulunan federasyon yöneticilerini sert şekilde protesto etti.

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.