Şikayetlerden şikayet etti


Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF)’nun geçtiğimiz Salı akşamı yapılan Şubat ayı toplantısı yine gergin geçti.

Takımların ligdeki durumlarının da etkilediği gergin hava son toplantıya da hakim oldu. 21 kulüp temsilcisinden, 20’sinin katıldığı toplantıda konuşan TTFF Başkanı Kemal Soyer, son aylarda yönetime yapılan çeşitli şikayetlerin inanılmaz ölçüde arttığından bahsetti. Her Salı akşamı yapılan Yönetim Kurulu’nun Perşembe günleri de ekstra biraraya geldiğini belirterek, şikayetçi oldu.

Asbaşkan Serdar Sarı, daha önce projeleri arasında bulunan TTFF Kadınlar Kolu için önümüzdeki günlerde ilk adımın atılarak, bir toplantı gerçekleştirileceğini ifade etti. Sarı, ligdeki ailelerin biraraya getirmeye çalışacaklarını ifade etti.

 

KKTC MilliTakımı’nın Londra’da yapılacak Mini Dünya Kupası için hazırlıklara başladığını belirten TTFF üyesi Osman Ercen, kendilerinin de bu konuda her türlü desteği yapacaklarını söyledi. KKTC Milli Takımı’nın Nisan ayında Londra’da kampa gireceğini kaydeden Ercen, TTFF Karması ile hazırlık maçları oynayacağını kaydetti. KKTC Milli Takımı’nın oynayacağı ilk etap maçlarının Enfield Town Stadı’nda yapılacağı vurgulandı.

Geceyi geren konu ise Esenler FC futbolcusu Junior’un iptal edilen lisansının transfer döneminin ardından yeniden tazelenmesi oldu. Junior’un yurtdışına profesyonel olarak gideceğini belirten Esenler FC yöneticileri, bu olayın gerçekleşmemesi üzerine yeniden başvuru yaparak iptal ettirdikleri bu lisansının yenilenmesini istedi. Federasyon yönetimi de transfer dönemi geçmesine karşılık, Junior’un geri dönüşünü onayladı. Toplantıda konunun ortaya çıkması üzerine TTFF Lisans Sekreteri İrfan Davulcular ile Koçgiri, Bağcılar ve Trabzonspor yöneticileri arasında sert tartışmalar yaşandı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.