Koçgiri’den bol gollü skor: 10-1

Birinci Küme’de liderin yakın takipçisi Koçgiri, Fenerbahçe’yi 10-1 mağlup etti.

New River Sports Centre’da oynanan karşılaşmada çok rahat bir oyun sergileyen Koçgiri, son sırada bulunan ve kümede kalmaya çalışan rakibine acımadı.

Maça çok tempolu başlayan ev sahibi ekip gol perdesini Mustafa Bashkal’la açtı. Cladudio Abagnale skoru 2-0 yaptı. Tashan Richmond’un vuruşlarıyla durum 4-0 oldu. Devre Taylan Akkaya ve Claudio Abagnale ile 6-0 olarak sonuçlandı. Son yarıda sırasıyla Tashan Richmond, Sidar Açıl, Tashan Richmond ve Mustafa Bashkal dört gol daha atınca maç 10-1 bitti. Fenerbahçe’nin tek sayısını Cem kaydetti.

Karşılaşmanın en iyisi ise Sidar Açıl seçildi.

Bu arada takımın golcüsü Noyan Tajbaksh, beşinci dakikada oyundan sakatlanıp çıkarken, başarılı futbolcunun sezonu kapattığı Koçgiri yöneticileri tarafından açıklandı.

Koçgirili Noyan ağır sakatlık geçirdi.

İKİ MAÇ ERTELENDİ

Öte yandan Wadham Lodg Sports Ground’da oynanması gereken Esenler FC-Dumlupınar Yeni Malatya ve Gaziantepspor-Mehmetçik maçları saha zeminlerinin bozuk olması nedeniyle oynanamadı.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.