CONIFA Dünya Kupası grup kuraları çekildi

Londra’da yapılacak olan CONIFA 2018 Dünya Kupası’nın kura çekimi  Acapulco Resort Hotel’de gerçekleştirildi. KKTC Futbol Milli Takımının da yer alacağı turnuvada takımımız B Grubu’na düştü.

İki yılda bir yapılan CONIFA Dünya Kupası son olarak 2016 yılında Azhazya’da yapılmıştı ve ev sahibi takım şampiyon olarak organizasyonu tamamlamıştı. Ülkemiz ise Abhazya’daki son CONIFA Dünya Kupası’nda üçüncülük elde etmişti.

Bu yıl 31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında Londra’da gerçekleşecek olan CONIFA Dünya Kupası’nda KKTC Milli Takımı B Grubu’nda son şampiyon Abhazya, Felvidek ve Tibet ile mücadele edecek.

Girne’deki Acapulco Resort Hotel’de yapılan CONIFA (Bağımsız Futbol Federasyonları Birliği) Dünya Genel Kurul toplantısı yanında CANIFA Dünya Kupası’nın kura çekimi de gerçekleştirilerek gruplar belirlendi.

 2018 CONIFA Dünya Kupası Grupları şöyle:

1.Grup: Barawa, Ellan Vannin, Tamil Eelam, Cascadia

2.Grup: KKTC, Abazya, Felvidek, Tibet

3.Grup: Padanya, Sekelistan, Kiribati, Matabeleland

4.Grup: Panjab, United Koreans, Western Armenia, Kabylia

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.