GS FC ve Yeni Boğaziçi Londra kupalarında

 

Koçgiri, Federasyon Kupası’nda da iddialı.

Türk Ligi Birinci Küme’nin iki temsilcisi bu hafta Londra kupalarında sahaya çıkacak. London Sunday Challenge Cup’ta Yeni Boğaziçi, daha önce iki kez ertelenen maçta Hatch Lane United’ı konuk edecek. Temsilcimizin maçı Douglas Eyr Sports Center’da saat 14.00’de start alacak. London Sunday Trophy Cup’ta ise GS FC, Milano AFC ile oynayacak. Karşılaşma Wadham Lodge Sports Ground’da saat 14.00’de başlayacak. Yeni Boğaziçi ve GS FC, rakiplerini elediği takdirde çeyrek finale yükselecek.

AMBASSADORS CUP’TA 4 MAÇ VAR

Türk Ligi Ambassador Hotel&Casino Federasyon Kupası’nda bu Pazar ikinci tur maçları oynanacak. Bu haftaki maçların programı şöyle:

Wadham Lodge: 14.00 Yavruvatan-Fenerbahçe, New River Sports Center: 14.00 Mehmetçik-Dumlupınar Yeni Malatya, Peter May Sports Center: 14.00 Baf Ülkü Yurdu Alsancak-Koçgiri, Summer Lane: 14.00 Trabzonspor-Esenler FC

İKİNCİ KÜME’DE BİR MAÇ VAR

Excellence Mortgage Türk Ligi İkinci Küme’de bu hafta bir erteleme maçı oynanacak. Britannia Playing Field saat14.00’de start alacak karşılaşmada MTG ile Küçük Kaymaklı karşı karşıya gelecek. Böylece İkinci Küme’de erteleme maçları tamamlanmış olacak.

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.