TTFF Asbaşkanı sert tepki gösterdi

 

Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) Asbaşkanı Serdar Sarı, bir süre önce Londra Türk Master Kulübü Başkanı ve Yavruvatan Yönetim Kurulu üyesi Ümit Çıkıkçıoğlu tarafından tartışmaya açılan ‘Kıbrıs Türk Ligi kurulsun’ yönündeki önerisine sert tepki koydu.

Serdar Sarı, öneri için “Telaffuz bile edilmesi ayıptır. Bunun, ne zamanı, ne de yeridir” dedi.

TTFF Asbaşkanı Sarı, şunları söyledi:

“Kendi takımlarını düzeltsinler, sonra ligimize laf etsinler. Federasyona girmeyi  yüreği yetmeyenler bunu düşünüyorlar. O zaman, kendileri Kıbrıs Ligi’ni kursunlar. Öneri, bence resmen ayrıcalıktır. Zamanında kursalardı. “

Serdar Sarı, “Kıbrıs ligi kurulmasını isteyen sponsorları, bizim ligimizde de istemeyiz. Kıbrıslı takımlar azaldığı için Türkiyeli takımları biz çağırdık” diye konuştu.

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.