Manchester United’dan Mesut Özil harekatı

Ara transfer dönemini yoğun geçirmesi beklenen kulüplerden Manchester United, gündemine Arsenal’den ayrılacağı konuşulan Mesut Özil’i aldı. Kırmızı Şeytanlar’da menajer Jose Mourinho’nun planı ise Özil’in transferini finanse edebilmek için yedek kulübesinde bile düşünmediği Henrikh Mkhitaryan’ı satmak.

Ara transfer döneminde Arsenal‘den ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılan Mesut Özil‘le ilgili Manchester United iddiaları giderek güçleniyor.

Son olarak Türk asıllı Alman futbolcunun da yakın çevresine daha önce Real Madrid‘de birlikte çalıştığı Jose Mourinho‘nun takımına gitmek istediğini söylediği ortaya çıkmıştı.

İngiltere basınından Daily Mirror ise ocakta hareketli bir transfer dönemi geçirmesi beklenen Kırmızı Şeytanlar‘ın Özil’le yakından ilgilenmeye başladığını yazdı.

Habere göre United kulübü, son dönemlerdeki performansı nedeniyle Mourinho’nun gözünden iyice düşen Henrikh Mkhitaryan‘ı satarak Özil’in olası transferini finanse etmeyi planlıyor.

Mourinho, Mkhitaryan hakkında basına verdiği son demeçte yıldız futbolcunun sahada adeta kaybolduğunu ve artık yedek kulübesinde bile oturmayı hak etmediğini söylemişti. (FANATİK)

Etiketler
Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Okumadan geçme

Close
Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin