İngiltere’nin Yıldızları Bolu’da kampa gidecek

 

Yıldızlardan iki genç Berkay ve Aziz, Necdet Aydın ve Ender Kalkan’la.

Necdet Aydın-Ender Kalkan ikilisi tarafından merkezi Frankfurth’da bulunan Avrupa Türk Futbol Birliği adına yürütülen ve dört hafta süren seçmeler tamamlandı.

Necdet Aydın, 25 civarında gencin katıldığı seçmelerin kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini belirtirken, katılanların büyük çoğunluğunun seviye olarak beklediğinden çok iyi olduğunu söyledi. Aydın, “Gençlere Bolu’da 20-25 Temmuz tarihleri arasında yapılacak kamp hakkında gereken bilgileri verdik. Bu kampa isteyen gençler katılacak. 10 kadar gencin Bolu’ya gideceğini bekliyoruz. Von Club Abant’taki kamp boyunca çeşitli maçlar oynayacak gençlerimiz, futbol menajerleri ve teknik adamların karşısına çıkacak. Onlar için bu büyük fırsat. İçlerinden en az üç gencin beğenileceğini umuyoruz” dedi.

Ender Kalkan da Bolu kampına İngiltere’nin yanısıra Almanya, Danimarka, Hollanda, Fransa, Belçika ve İsviçre’den toplam 50’den fazla gencin katılacağını belirterek, “Onları zor bir sınav bekliyor” dedi.

 

 

 

Etiketler
Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.