Fadıl Arnavut Anı Turnuvası 2 Temmuz’da

Üç yıl önce kaybettiğimiz Londra’nın sevilen işadamlarından Fadıl Arnavut’un anısına düzenlenen Futbol Turnuvası’nın üçüncüsü 2 Temmuz Pazar günü yapılacak.

Gelirinin Bloodwise Kurumu’na bağışlanacağı turnuva  Ilford bölgesinde bulunan Power League tesislerinde olacak. Maçlar saat 13.00-18.00 saatleri arasında oynanacak.

Tesislerin tam adresi şöyle:

Forest Road, Ilford, IG6 3NJ

Etiketler
Daha fazla göster

Bir yorum

  1. londra gazetesine paylastigi haber icin tesekkur ederiz bagis yapmak isdeyen arkadaslar http://www.justgiving.com/arnavut-fadil den bagislarni yapabilirler simdiden herkese tesekkurler A big thank you to Londra gazete for sharing the information regarding our charity football tournament in memory of my dad Arnavut Fadil. All donations go to Bloodwise which are a charity that research for a cure to leukaemia and help families dealing with this blood cancer. You can donate at http://www.justgiving.com/arnavut-fadil
    Thank you to everyone that has donated so far. Every little helps towards finding a cure.
    We hope to see you all at the tournament 2nd July 2017 at Power league address as above in article.

    Cigdem Fadil

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.