Demirok’a davet

TÜRK Toplumu Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, dün akşam TC Londra Başkonsolosu Ahmet Demirok onuruna dün akşam bir yemek verdi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da 2012-2013 dönemi için seçilen Başkan Turgut Esendağlı yönetimindeki Yönetim Kurulu, Başkonsolos Ahmet Demirok’a, Federasyonun Palmers Green’deki binasında verdiği yemekte, kendilerine verdiğı destekten dolayı teşekkür etti. Yemekten sonra Demirok, Yönetim Kurlu ise birlikte dün akşam oynanan Portekiz-İspanya arasında oynanan UEFA Avrupa Futbol ށampiyonası yarı final mücadelesini de televizyondan izledi.

YÖNETİM İLK TOPLANTISINI YAPTI

Öte yandan Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu seçimden sonra ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda Türk Gençler Ligi Sorumluğuna yine Asbaşkan Kemal Soyer getirilirken, Türk Ligi Karması ise Osman Ercen’in denetime bırakıldı.

Yeni sezonun ilk maçı olan Charity ށilt mücadelesi ise lig şampiyonu Akıncılar ile kupa galibi Yeni Boğaziçi arasında 2 Eylül Pazar günü oynanacak.

FEDERASYONA MİNİBÜS ALINACAK

Bu arada Federasyon yönetimi faaliyetlerde kullanılmak üzere 17 kişilik bir minibüs almak için harekete geçti. Minibüs alınması için işadamlarından destek isteyen yönetim bu konuda girişimlerine başlattı.

Daha fazla göster

Bir Cevap Yazın

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek verin