Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin Londra’da görüntülendi

a

Türkiye’nin en ünlü yazar ve yönetmenlerinden Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin boşanma dedikodularına Londra’da görüntü vererek son noktayı koydu.

Uzun süredir çift hakkında boşanacakları konuşulurken Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin oğulları Rodin ile birlikte Londra’nın ünlü restoranlarından birisinde Pazar kahvaltısında görüntülendi. Sahibi olduğu Big Bloom şirketinin işleri nedeniyle bir yıl Londra’da yaşamaya karar veren Belçim Bilgin’e eşi Yılmaz Erdoğan en büyük desteği veriyor. Ünlü yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan aldığı ani bir kararla yaklaşık iki yıldır Köyceğiz’de köy hayatı yaşıyor, sık sık Londra’ya oğlunu ve eşini ziyaret etmek için geldiği söylenen Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti çıkan dedikodulara ne cevap vereceği merak konusu uyandırırken, çiftin ünlü iş adamı Hüseyin Özer’in davetlisi olarak kahvaltıya katıldı. 28 Ekim’de vizyona giren ve başrollerini Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükran Ovalı, Devrim Yakut, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman ve Ersin Korkut’un oynadığı Ekşi Elmalar filminin galasında da bir araya gelen Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çiftini önümüzdeki dönemler de sık sık Londra sokaklarında birlikte yürürken görebilirsiniz.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.