Londra’da Teoman rüzgarı esti

580a1015

Rock Star Teoman Londra’nın ünlü sahnelerinden birisi olan O2 Kentish Town’da Londralılar buluştu.

Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen ünlü müzisyenin hayranları konser öncesi salona girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Binden fazla kişinin izlediği konserde Teoman hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Saat 8’de sahneye çıkan Teoman seslendirdiği şarkılarla beğeni topladı.

Alternatif ve soft rock’ın Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden birisi olarak kabul edilen Teoman, ‘Serseri’, ‘Senden önce senden sonra’, ‘Sevdim seni bir kere’ gibi eski ve yeni birçok şarkısını yüzlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Tune-L Events Production and Management’in düzenlediği konserde 2 saat sahnede kalan Rock Star Teoman’a hayranları şarkılarında eşlik de etti. Organizatör Arda Almede Işık “Genç bir yaşta olmamıza rağmen böyle büyük bir konseri ve 2 bin 300 kişilik mekanın yarısından fazlasını doldurmak bizim için güzel bir duygu ve başarı oldu. İmkanı olmayan birçok öğrenci arkadaşımıza ücretsiz bilet sağlamak bizim için ayrı bir güzellik oldu. Önümüzdeki konserlerde daha fazla sponsordan destek bekliyor ve bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz.’’ açıklamasında bulundu.

Sahnede kaldığı süre boyunca birçok parça seslendiren Teoman, her konserinde okuduğu kitabını hayranlarından birine atarak hediye etti. Teoman konserine ara verdiği sırada ünlü keman sanatçısı Melisa Uzunarslan mikrofona geçerek “Bana Öyle Bakma’’ isimli şarkıyı seslendirdi.

580a0973

580a1134

580a0905

580a1123

580a1005

580a0713

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.