Madonna oğlunun velayetini kaybetti

2

Pop dünyasının kraliçesi Madonna, 16 yaşındaki oğlunun velayeti için eski eşi Guy Ritchie ile verdiği yasal mücadelede kaybeden taraf oldu.

58 yaşındaki ABD’li şarkıcı ile 47 yaşındaki İngiliz oyuncu ve yönetmen Ritchie arasında dokuz ay süren dava sona erdi.

Oğulları Rocco’nun kimin yanında yaşayacağı ile ilgili davada gülen taraf Guy Ritchie oldu.

Dün New York’ta verilen mahkeme kararına göre Londra’da babası Guy Ritchie ile yaşayan Rocco, yine babasının evinde kalmaya devam edecek.

ANNE OĞUL KAVGASI

TMZ’nin haberine göre Rocco ile müzisyen annesi arasındaki anlaşmazlık, Rocco’nun annesinin Rebel Hearts turnesini terk ettiği Aralık 2015’te başladı.

1

ANNESİNDEN KAÇTI, BABASINA KOŞTU

Annesinin yanından uzaklaşık Londra’ya giden Rocco, yılbaşını ” Sherlock Holmes” yönetmeni babasıyla ve onun 2015’te evlendiği eşi Jacqui ile birlikte geçirdi.

Ünlü çiftin oğlu, ocak ayında okulun ikinci dönemi için Amerika’ya dönmeyi reddetti.

İddialara göre Madonna, Guy Ritchie’nin, oğlunu kendisine karşı zehirlediğini düşünüyor.

Madonna’nın yanına dönmeyen oğlu, eğitimine Londra’da devam etti.

Sekiz yıllık evliliğin ardından 2008 yılında boşanan çift arasındaki yasal mücadele 2015 yılının sonunda Rocco New York’a dönmek istemeyip babasıyla Londra’da kalmaya karar verdiğinde başladı.

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.