O ses Türkiye’nin yeni Jürisi belli oldu

EBRU

Geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından O Ses Türkiye Jüri üyeliğinden ayrıldığını açıklayan Ebru Gündeş’in yerine gelecek isim belli oldu.

3 sezon O ses Türkiye Jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş, 2015 yılında muhteşem sesi ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken Elnur Hüseynov Ebru Gündeş’in takımından şampiyonlupa ulaştı. Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Sibel Can’ın bu sene O ses Türkiye’nin yeni jürisi olduğunu açıkladı.  TV8 ekranlaında bu sene Sibel Can, Murat Boz, Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşler takımlarına en iyi sesleri kazandırmak için kıyasıya mücadele edecekler.

o-ses-türkiye-çapraz-düellolar.jpeg

sıbel can.Jpeg

acun ılıcalı.Jpeg

 

Daha fazla göster

Yorum yazıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili haber

Close

Reklam engelleyici tespit edildi!

Reklam engelleyici kullandığınızı görüyoruz. ÜCRETSİZ olarak dağıtılan binlerce gatezemiz ve internet sitemizde yer alan haberleri okuyabilmeniz için her yıl on binlerce pound harcıyoruz. Bu ise sitemizde bulunan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. londragazete.com’u kullanmaya devam etmek için lütfen bu alan adını reklam engelleyicisine ekleyerek bize destek verin.